Zmiana godzin pracy

Szanowni klienci w związku z zagrożeniem Covid-19 w dniach 14.04-22.05.2020 Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji nadal ma inne godziny otwarcia. Placówka dyżuruje codziennie w godzinach 8.00-16.00. Można się skontaktować z nami telefonicznie, mailowo, poprzez skrzynkę ePuap oraz w wyjątkowych sytuacjach osobiście. Dokumenty należy wysyłać listownie lub wrzucać do skrzynki pocztowej przy głównym wejściu budynku. Druga skrzynka znajduje się w wejściu do placówki.
W Bibliotece Pedagogicznej przyjmujemy zwroty książek codziennie w godz. 8.00-16.00. Terminy zwrotu książek mogą zostać wydłużone, w tym celu należy skontaktować się z bibliotekarzem. Odbiór wypożyczonych książek odbywa się we wtorki i czwartki w godzinach 9.00-16.00 (po umówieniu godziny z bibliotekarzem).

 

Przypominamy, że nadal służymy wsparciem psychologicznym, pedagogicznym i logopedycznym dla dzieci/młodzieży, rodziców i nauczycieli.
Kontakt:
sekretariat 564726038, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Krajewska-dyrektor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biblioteka 564742496, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lucyna Lewon-bibliotekarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Rybicka-pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magda Wiśniewska-logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hanna Karczyńska-pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kinga Ziółkowska-psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bożena Smoczyńska-logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wioletta Bryła-Zawadzka-logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Puchniarz-pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Teresa Podolak-psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Sienkowska-psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.