Grupa wsparcia

Spotkanie Grupy wsparcia dla rodziców dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera odbędzie się 25 lutego 2019 r. (poniedziałek) od godziny 16.00 do 18.00. Zapraszamy!

Sieć współpracy i samokształcenia "Autyzm i Zespół Aspergera"

Spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia „Autyzm i Zespół Aspergera” – dla  nauczycieli pracujących z uczniami z autyzmem i zespołem Aspergera odbędzie się 27 lutego 2019 r. od godziny 16.00 w siedzibie PCRE. 

Ferie w PCRE

"Ferie w PCRE" pod takim hasłem trwały zajęcia feryjne dla dzieci uczęszczających na terapię do naszej placówki.
Poprzez zabawę dzieci ćwiczyły m.in koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, koncentrację, współdziałanie w grupie oraz zdolności językowe. Był również bal przebierańców.

Galeria

Wigilia Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski
 
W dniu 16.12.2018 r. odbyła się tradycyjnie Wigilia dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski. Był suto zastawiony stół, serdeczne życzenia oraz oczywiście prezenty. Mikołaj przysłał do nas Panie Mikołajowe, które obdarowały dzieci upominkami. Życzymy wszystkim pięknych Świat Bożego Narodzenia. 

Zapraszamy do galerii na FB.

Szkoła dla rodziców

Dnia 11.12. (wtorek) o godz. 17 00 odbędą się zajęcia organizacyjne rozpoczynające cykl warsztatów dla rodziców: „Szkoła dla rodziców”. Do udziału w nich zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze, lepiej rozumieć swoje dzieci, pogłębić więź w rodzinie oraz nauczyć się jak mówić, żeby dzieci nas słuchały i jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. Warsztaty będą się odbywać raz w tygodniu, we wtorki w godz. 16 00 – 18 00. Cykl szkolenia obejmuje 10 spotkań. Poprowadzą je pracownicy PCRE: Monika Puchniarz i Magdalena Wiśniewska. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapraszamy!