WYNIKI POWIATOWEGO E- KONKURSU PLASTYCZNEGO  Z OKAZJI KWIETNIA – MIESIĄCA WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU PT. „POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA NIEBIESKO”

    W dniach 29.03.2021r.–22.04.2021 r. z okazji kwietnia – miesiąca wiedzy na temat autyzmu zorganizowany został Powiatowy e-konkurs plastyczny, pt. Pomaluj mój świat na niebiesko. Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Mieście Lubawskim, zaś współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Patronat honorowy objął Starosta Nowomiejski Pan Andrzej Ochlak.
Konkurs został ogłoszony na stronie Facebook oraz www Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji  w Nowym Mieście Lubawskim oraz na stronie powiatu nowomiejskiego.  

Czytaj więcej: Wyniki konkursu Pomaluj mój świat na niebiesko

Oferta zajęć on-line

Szanowni Państwo poniżej przedstawiamy ofertę dostosowaną do aktualnej sytuacji epidemii. W miarę potrzeb oraz możliwości kadrowych proponujemy skorzystanie z oferty zajęć on-line. W przypadku chęci skorzystania z proponowanych zajęć zapraszamy do kontaktu 564726038  i umówienia terminu spotkania z osobami prowadzącymi dane zagadnienie oraz wypełnienie zgłoszenia. 

Czytaj więcej: Oferta zajęć online

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniach od 12.04.2021 do 15.04.2021 sekretariat będzie czynny od 7.00-16.00, 16.04.2021 czynne od 7.00-15.00.

Za utrudnienia przepraszamy. 

 

KWIECIEŃ MIESIĄCEM WIEDZY O AUTYZMIE – EDYCJA 2021
Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim wzorem ubiegłych lat pragnie włączyć się w obchody kwietnia jako miesiąca wiedzy o autyzmie.  W związku z tym, propagujemy wiedzę wśród dzieci i młodzieży. Szacunkowe statystyki mówią, że autyzm występuje u 1 osoby na 100, więc w naszych środowiskach na pewno spotykamy dzieci/uczniów z autyzmem. Dostarczanie wiedzy jest najlepszym sposobem na kształtowanie właściwych postaw społecznych. Propozycja dla szkół i placówek na kwiecień, to zachęta do przeprowadzenia dla uczniów zajęć na temat osób z autyzmem. Szkoły otrzymały linki do propozycji zajęć dla różnych grup wiekowych, przygotowane przez Fundację JiM oraz Fundację Synapsis.
Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji ogłasza także  powiatowy e-konkurs dla dzieci i młodzieży pt. „Pomaluj mój świat na niebiesko”, którego celem jest popularyzacja wiedzy dotyczącej zaburzeń ze spektrum autyzmu wśród dzieci i młodzieży z powiatu nowomiejskiego oraz kształtowanie postaw akceptacji i wsparcia wobec osób z autyzmem.

Czytaj więcej: Kwiecień miesiącem autyzmu 2021

Szanowni klienci!
Przypominamy, że w okresie ferii zimowych (4-15.01.2021) specjaliści Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim nadal służą wsparciem psychologicznym, pedagogicznym i logopedycznym dla dzieci/młodzieży, rodziców i nauczycieli w godzinach 8.00-18.00 (piątki 8-16.00). Sekretariat czynny 7-15.00.

Można się skontaktować z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo.
sekretariat 564726038, +48572761624 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Krajewska - dyrektor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Rybicka - pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magda Wiśniewska - logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hanna Karczyńska - pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kinga Ziółkowska - psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bożena Smoczyńska  -logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wioletta Bryła-Zawadzka - logopeda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Puchniarz - pedagog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Teresa Podolak - psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Sienkowska - psycholog Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tegoroczne ferie to trudny czas dla wszystkich, jeśli potrzebujecie wsparcia zachęcamy do korzystania z naszych usług.