GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW DZIECI Z AUTYZMEM I ZESPOŁEM ASPERGERA
Serdecznie zapraszamy na pierwsze w roku szkolnym 2021/2022 spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się 21.09.2021 r. (wtorek) od godz. 16.00 do 18.00 w Sali Multimedialnej Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim (budynek obok Zespołu Szkół).
Koordynatorki: Teresa Podolak, Wioletta Bryła-Zawadzka, Kinga Ziółkowska
 
 

REGULAMIN POWIATOWEGO E-KONKURSU PLASTYCZNEGO
Z OKAZJI XXIII edycji Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny
„MŁODOŚĆ-MIŁOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO-RODZINA”
 „KREATYWNOŚĆ I WSPÓŁDZIAŁANIE W RODZINIE”

W pędzącym świecie coraz mniej czasu spędzamy ze sobą, z najbliższymi i niejako oddalamy się jednocześnie tęskniąc za czasami naszej młodości, ale zastanówmy się – jaką młodość mają nasze dzieci i czy też będą za nią tak tęskniły?
Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej pragniemy zachęcić dzieci  i uczniów szkół podstawowych powiatu nowomiejskiego wraz z rodzicami do współpracy rodzinnej w domowym zaciszu w ramach obchodów XXII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, których hasło przewodnie w 2021 r. brzmi: „MŁODOŚĆ-MIŁOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO-RODZINA”.

Czytaj więcej: Konkurs dni rodziny 2021

Szanowni Państwo

Informujemy, że od 28.06.2021 do 3.09.2021 sekretariat będzie czynny 7.00-15.00.

Za utrudnienia przepraszamy. 

 

WYNIKI POWIATOWEGO E- KONKURSU PLASTYCZNEGO  Z OKAZJI KWIETNIA – MIESIĄCA WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU PT. „POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA NIEBIESKO”

    W dniach 29.03.2021r.–22.04.2021 r. z okazji kwietnia – miesiąca wiedzy na temat autyzmu zorganizowany został Powiatowy e-konkurs plastyczny, pt. Pomaluj mój świat na niebiesko. Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Mieście Lubawskim, zaś współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Patronat honorowy objął Starosta Nowomiejski Pan Andrzej Ochlak.
Konkurs został ogłoszony na stronie Facebook oraz www Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji  w Nowym Mieście Lubawskim oraz na stronie powiatu nowomiejskiego.  

Czytaj więcej: Wyniki konkursu Pomaluj mój świat na niebiesko