I Konkurs Logopedyczny

Dnia 11 kwietnia 2015r. w Powiatowym Centrum Rozwoju Edukacji, odbyło się rozwiązanie I konkursu logopedycznego organizowanego przez Logopedów Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Zadaniem uczestników, było przygotowanie pracy plastycznej, w której pojawiało się nawiązanie do etapu terapii logopedycznej, na którym znajduje się dziecko.


Dzięki uprzejmości gości z Norwegi, obecnych na spotkaniu, dzieci miały możliwość zapoznania się z kilkoma zwrotami z tego języka. Czas spotkania, umiliły dzieciom konkursy logopedyczne w których nagrodą były  łakocie. Rodzice mieli możliwość uczestniczyć w działaniach na rzecz profilaktyki wad wymowy -   projekcji filmu, ukazującego etapy rozwoju mowy dziecka, który odbył się przy współpracy z Biblioteka Pedagogiczną
Wszystkim uczestnikom, Dyrektor PCRE - Pani Bożena Maciejewska, wręczyła przygotowane przez logopedów : p. Bożenę A.Smoczyńską, p. Wiolettę Bryła- Zawadzką i p. Magdę Wiśniewską nagrody i dyplomy. Na wszystkich uczestników spotkania, czekał słodki poczęstunek.
Jury wyłoniło zwycięzców w 3 kategoriach wiekowych:
1. w kategorii 3-4,5 roku
I miejsce zdobyła Hanna Chiniewicz
II miejsce zdobył Wojciech Jarzębowski
2. w kategorii 5-6,5 roku
I miejsce zdobyła Agata Chiniewicz
II miejsce zdobył Hubert Tomaszewski
II miejsce zdobyła Michalina Kołakowska
III miejsce zdobył Mateusz Zakrzewski
III miejsce zdobyła Milena Bielińska
3. w kategorii +6,5 roku
I miejsce zdobyła Zuzanna Rochewicz
I miejsce zdobyła Maria Szudzińska
II miejsce zdobyła Wiktoria Majchrzak
III miejsce zdobył Sebastian Hentschke
Wyróżnienie za kreatywność otrzymał Filip Orłowski, który wykonał pracę przestrzenną „Wiatrak”.