Sieć współpracy i samokształcenia dla pedagogów szkolnych i doradców zawodowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich pedagogów i doradców zawodowych (lub nauczycieli, którzy wykonują zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego) na spotkanie organizacyjne Sieci współpracy i samokształcenia, które odbędzie się w dniu 18 października 2021 r., o godz. 10:00, w sali Multimedialnej Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Prosimy, aby osoby zainteresowane potwierdziły uczestnictwo do dnia 15.10.2021 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 56 47 260 38.
Serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN POWIATOWEGO E-KONKURSU PLASTYCZNEGO
Z OKAZJI XXIII edycji Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny
„MŁODOŚĆ-MIŁOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO-RODZINA”
 „KREATYWNOŚĆ I WSPÓŁDZIAŁANIE W RODZINIE”

W pędzącym świecie coraz mniej czasu spędzamy ze sobą, z najbliższymi i niejako oddalamy się jednocześnie tęskniąc za czasami naszej młodości, ale zastanówmy się – jaką młodość mają nasze dzieci i czy też będą za nią tak tęskniły?
Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej pragniemy zachęcić dzieci  i uczniów szkół podstawowych powiatu nowomiejskiego wraz z rodzicami do współpracy rodzinnej w domowym zaciszu w ramach obchodów XXII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, których hasło przewodnie w 2021 r. brzmi: „MŁODOŚĆ-MIŁOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO-RODZINA”.

Czytaj więcej: Konkurs dni rodziny 2021

WYNIKI POWIATOWEGO E- KONKURSU PLASTYCZNEGO  Z OKAZJI KWIETNIA – MIESIĄCA WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU PT. „POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA NIEBIESKO”

    W dniach 29.03.2021r.–22.04.2021 r. z okazji kwietnia – miesiąca wiedzy na temat autyzmu zorganizowany został Powiatowy e-konkurs plastyczny, pt. Pomaluj mój świat na niebiesko. Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Mieście Lubawskim, zaś współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Patronat honorowy objął Starosta Nowomiejski Pan Andrzej Ochlak.
Konkurs został ogłoszony na stronie Facebook oraz www Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji  w Nowym Mieście Lubawskim oraz na stronie powiatu nowomiejskiego.  

Czytaj więcej: Wyniki konkursu Pomaluj mój świat na niebiesko

Oferta zajęć on-line

Szanowni Państwo poniżej przedstawiamy ofertę dostosowaną do aktualnej sytuacji epidemii. W miarę potrzeb oraz możliwości kadrowych proponujemy skorzystanie z oferty zajęć on-line. W przypadku chęci skorzystania z proponowanych zajęć zapraszamy do kontaktu 564726038  i umówienia terminu spotkania z osobami prowadzącymi dane zagadnienie oraz wypełnienie zgłoszenia. 

Czytaj więcej: Oferta zajęć online